Підготовка макетів у друк

ВД «Дакор» надає широкий спектр дизайнерських послуг, серед яких створення книг, брошур, журналів, буклетів, листівок, запрошень, грамот, різноманітних прайсів, плакатів.

При розробці дизайну поліграфічної продукції необхідно враховувати особливості фірмового стилю компанії та її цілі, щоб донести потрібну інформацію іншим. Книги, каталоги, і буклети і прайси повинні бути грамотно змакетованими та унікальними.

Дизайн книг

Ми з радістю створимо дизайн та надрукуємо для вас необхідний обсяг книг будь-якої тематики та складності розробки. Добре оформлену та якісно віддруковану книгу завжди приємно тримати в руках. Тому макетування книг потребує високого професіоналізму та продуманості. Адже дизайн книги повинен відповідати її змісту, враховувати аудиторію та вік читачів.

Контроль над замовленням здійснюється на всіх етапах виробництва: при розробці дизайну поліграфічної продукції, верстці, додрукарській підготовці, при друці замовлення і післядрукарській обробці, аж до доставки клієнту.

Дизайн каталогів, буклетів, журналів та іншої іміджевої продукції

Верстка каталогу – це впорядкування інформації різних типів. Залежно від того, наскільки продуманий та вдалий дизайн каталогу, судитимуть і про якість ваших товарів і послуг. Професійна розробка та друк каталогу продукції дозволить вашим потенційним клієнтам швидко ознайомитись з корисним, зручним для сприйняття та прочитання виданням.

Журнал може мати різну тематику – бути розважальним, тематичним, професійним або корпоративним. За періодичністю – щомісячним, щоквартальним або зі специфічним графіком виходу. Найважливіше, що варто враховувати при створенні дизайну журналів, це те, що його повинно бути приємно гортати. Саме тому всі графічні та текстові матеріали повинні бути на висоті. ВД «Дакор» допоможе вам у створенні, підбору матеріалів.

ВД «Дакор» створює дизайн різноманітних буклетів. Правильно підібраний дизайн створює необхідне враження у потенційних клієнтів, викликає позитивні емоції. Добре продуманий вміст буклету має відповідати на всі запитання, що можуть виникнути у користувача. Друк буклетів ми завжди виконуємо швидко та вчасно.

Запрошення – це перший крок в організації важливого заходу. Воно повідомляє про дату, місце, причину, мету заходу, передає його стиль. Запрошення показує Вашу турботу про гостей та створює передчуття важливої події. Ви можете проявити власну творчість або довіритись нашим фахівцям у створенні макетів. Команда професіоналів підбере необхідні матеріали, кольорову палітру та стиль відповідно до тематики події та надрукує запрошення у найкоротші терміни. За вашим бажанням ми можемо використати у дизайні подані вами фото чи певні декоративні елементи, щоб ваші запрошення виглядали більш ефектно та ексклюзивно.

Наша команда завжди рада новим клієнтам та цікавим завданням. Ми працюємо на результат та добиваємось цілей.

Ви лише висловлюєте побажання, а ми повністю втілюємо його в життя і вручаємо Вам готову продукцію. Все просто!